سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تکنولوژی آموزشی

با سلام ... ورود شما را به وبلاگ تکنولوژی آموزشی خوش آمد میگویم امیدوارم که مطالب این وبلاگ مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد ....


[ پنج شنبه 93/1/28 ] [ 10:59 صبح ] [ مریم زارع احتشامی ]

[ نظر ]

 


[ یکشنبه 93/1/24 ] [ 7:44 عصر ] [ مریم زارع احتشامی ]

[ نظر ]

[ شنبه 93/1/23 ] [ 4:10 عصر ] [ مریم زارع احتشامی ]

[ نظر ]

محققانی که درحال طراحی و آزمایش کلاسهای درسی آینده هستند دریافتند که میزهای چندکاربری و چندلمسی می تواند مهارتهای کودکان را در ریاضیات ارتقا دهد.

  تحقیقات جدید از یک پروژه سه ساله که با 400 دانش آموز 8 تا 10 سال کار کرده است نشان می دهد که یادگیری جمعی کیفیت و انعطاف پذیری را در یادگیری ریاضیات افزایش داده است. این تحقیق همچنین نشان داده است که استفاده از یک میز هوشمند تعامل می تواند نسبت به انجام محاسبات روی کاغذ دارای مزایای بیشتری باشد. استفاده از میزهای چند لمسی در کلاسهای درسی جدید کودکان را قادر می سازد به شیوه های جدیدی برای حل مسئله و پاسخ به پرسشها و مسائل با استفاده از راه حلهای مبتکرانه عمل کنند. محققان اظهار داشتند: مشاهده اینکه سایر همکلاسی ها چه کاری انجام می دهند، توانایی در مشارکت کامل در فعالیتهای گروهی راههای جدیدی را برای کار کردن در کلاسهای درس فراهم می کند.

کلاس‌های درس آینده با میز چندلمسی

ادامه مطلب...

برچسب‌ها: کلاس،میزچندلمسی.

[ شنبه 93/1/23 ] [ 3:55 عصر ] [ مریم زارع احتشامی ]

[ نظر ]


[ پنج شنبه 93/1/7 ] [ 12:0 صبح ] [ مریم زارع احتشامی ]

[ نظر ]

چکیده

در تحولات چند دهه? اخیر، بویژه در کشورهایی که توانسته اند از نظر علوم در زمره? کشورهای توسعه یافته محسوب شوند و یا در مرحله? انتقال قرار گیرند، توجه ویژه به تولید علم و بهره برداری از آن مورد تاکید بوده است.
در سراسر جهان یک تردید عمومی در مورد مطلوب بودن کوتاه مدت و بلند مدت استفاده از تکنولوژی آموزشی در تولید علم وجود دارد. این تردید بصورت تکنوفیلی « دوست داشتن تکنولوژی» وتکنوفوبی « تکنولوژی گریزی» می باشد. بسیاری از افراد ادعا دارند که اتکای فزاینده? ما به تکنولوژی منجر به تخریب اجتماع می گردد، و دیگران معتقدند که تکنولوژی جاده ای به سمت جهان رویایی می باشد. اغلب مردم آن را پذیرفته اند و با ارزش آن مواجه شده اند و آن را نه مخرب و نه رؤیا بافی می دانند...

ادامه مطلب...

برچسب‌ها: تکنولوژی آموزشیتوسعه علمی

[ سه شنبه 93/1/5 ] [ 6:53 عصر ] [ مریم زارع احتشامی ]

[ نظر ]

 

بهار بهترین بهانه برای آغاز، وآغاز بهترین بهانه برای زیستن است.

آغاز بهار بر شما مبارک

 

 

 


[ جمعه 93/1/1 ] [ 6:10 عصر ] [ مریم زارع احتشامی ]

[ نظر ]

<      1   2